Rekreacja

 

Nasi goście mają możliwość skorzystania z wypoczynku na terenie prywatnego dziewiętnastowiecznego parku w oddalonej zaledwie o 6 km miejscowości Hołudza. Obejmujący swoim obszarem 8 hektarów, w tym ponad 2 ha stawów hodowlanych, ogrodzony i monitorowany zabytkowy zespół parkowo-dworski to doskonałe miejsce do wypoczynku i spacerów w otoczeniu starodrzewu, z dala od zgiełku, w ciszy i spokoju, z możliwością wędkowania i grillowania. więcej ->>>

oferta_rekreacja001.jpg 

Do dyspozycji naszych gości oddajemy również kompletnie wyposażone mieszkanie w kompleksie Garden Residence w Krakowie. Na IV piętrze budynku na pow. 57 m2 mieści się eleganckie i nowoczesne studio z obszernym balkonem z widokiem na Wisłę i panoramę starego Krakowa. więcej ->>>

oferta_rekreacja002.jpg 

W Busku i okolicach znajdują się liczne trasy rowerowe i ścieżki do nordic walking. Zabytkowy Park Zdrojowy zachęca do spacerów i wypoczynku.

oferta_rekreacja003.jpg 

W Busku organizowane są liczne imprezy kulturalne, koncerty, festiwale. Co roku, w maju odbywają się Międzynarodowe Buskie Spotkania z Folklorem i Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona, natomiast na przełomie czerwca i lipca, odbywa się Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz.

W Busku koncertuje regularnie Salonowa Orkiestra Zdrojowa, oficjalnie uznawana za najlepszą tego typu orkiestrę w Polsce.